Hotel Boboty
Príchod
Odchod
Osôb
 

 

 

 

 

 

 

Kongres

Hotel Boboty ponúka spojenie pracovných aktivít a príjemne stráveného času v horách. 

Pre školenia a kongresy je k dispozícii konferenčná sála s kapacitou 100 miest, ktorá je vybavená najmodernejšou profi-audiovizuálnou technikou. Priľahlé priestory slúžia na prácu v menších skupinách o kapacite 10, 12, 20 a 50 miest. Izby s balkónom poskytujú okrem očarujúceho pohľadu aj možnosť pripojenia na internet, čo každý účastník školenia určite ocení. 

Podľa dohovoru vieme zostaviť jedálny lístok a program podávania jedál, podľa želaní a požiadaviek. Večere pripravujeme klasickou formou švédskych stolov, ale výmimkou nie je ani grilovanie na terase, opekanie prasiatka, večera podávaná ako candle light dinner s degustáciou kvalitných vín. 

Základné úpravy miestností: 

  • konferenčná sála do 100 miest – kinové sedenie
  • konferenčná miestnosť do 50 miest – lavicové sedenie
  • rokovací salónik I do 12 miest – oválny stôl
  • rokovací salónik II do 10 miest – sedenie do písmena T alebo L
  • poľovnícky salónik do 10 miest – okrúhly stôl 

K spestreniu pobytu vieme zostaviť doprovodné programy, výlety po okolí, športové hry s profesionálnymi inštruktormi alebo klasický športovo – relaxačný program v hoteli. 

„Športový deň“ – letná turistika, zimná turistika, cykloturistika, jazdectvo, rafting, kombinované súťaže, jazdy na profikolobežkách.

„Folklórny večer“ – terchovská muzika, tradičné ľudové tance, ľudový zabávač.

„Zábavný večer“ – DJ, karaoke, spoločenské tance, ohňová show.

„Relaxačný deň v hoteli“ – sauna, bazén, masáže, biliard, stolný futbal, stolný tenis. 

Referencie: 

Mobis Slovakia, Váhostav SK a.s., Zentiva a.s., Baumit s.r.o., Škoda Auto Slovensko, Rajo a.s., Matador, Husqvarna, Siemens... 

Naším cieľom je staré známe motto „náš hosť, náš pán“, preto je pre nás dôležité, aby boli klienti so službami spokojní a to bol ich hlavný dôvod na opätovnú návštevu. 

Srdečne Vás, i Vašich kolegov, partnerov pozývame do jedného z najkrajších horských hotelov na Slovensku, Hotela Boboty!