Hotel Boboty
Príchod
Odchod
Osôb
 

.

Wellness

Bazén

 13 m dlhý bazén ponúka relaxáciu a komfort i v zimnom období. Vo vode s teplotou 28 °C sa príjemne uvoľníte po športovo strávenom dni a načerpáte nové sily.

 


Fínska sauna

 Pobyt vo fínskej saune má mnoho blahodarných účinkov. Sauna je ideálnym miesto pre zregenerovanie vašeho svalového aparátu ako aj pre posilnenie celkovej obranyschopnosti organizmu. Hotelový personál vám ochotne nastaví vami požadovanú teplotu. 


Masáže, akupresúra a termoterapia

Po aktívnom dni dobre padne uvoľňujúca masáž (regeneračná, klasická či športová) alebo liečivá akupresúra a termoterapia s blahodarnými účinkami na svaly a krvný obeh, nervový systém a látkovú výmenu. 


 

Biliard a stolový futbal, stolný tenis, šípky

 V priestoroch recepcie si môžete spestriť večer biliardom alebo stolovým futbalom. Takisto si môžete vyskúšať svoju šikovnosť pri stolnom tenise.


Sprostredkovanie oddychových aktivít a športového vybavenia

 Na Vaše želanie zaistíme starostlivosť lyžiarskeho inštruktora a rezerváciu lyžiarskej výstroje. Počas letnej sezóny zase prepožičiavanie horských bicyklov, výlety a inštruktáž jazdy na koni i splavovanie riek. Radi Vám zapožičiame rôzne športové potreby pre deti a dospelých ako aj spoločenské hry. 


Pre deti

Priamo pred hotelom sa nachádza detské ihrisko. Nechajte Vaše ratolesti vyšantiť sa v pieskovisku, alebo na hojdačke či šmykľavke. K dispozícii je aj detský kútik v hoteli s množstvom hračiek a hier pre deti.  Radi Vám Zapožičanie detské postieľky ako aj vybavenie do bazéna (plávacie koleso, rukávniky). K dispozícii sú taktiež spoločenské hry a rôzne športové potreby pre deti a dospelých.  

 

Skibus

 Počas lyžiarskej sezóny môžu ubytovaní hostia Hotela*** Boboty zdarma využiť 13-miestny mikrobus, ktorý premáva do blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna. 

Počas letnej turistickej sezóny Vám radi ponúkneme možnosť využiť platenú službu - preprava mikrobusom. 

Ostatné služby

Parkovanie pri hoteli - zdarma 
Odkladacie priestory na bicykle a lyže 
Trezor 
Práčovňa 
Sušič na topánky