Najlepšia cena
Garantovaná
 • Počet osôb
  Dospelý
  -
  +
  Dieťa 6 - 11 rokov
  -
  +
  Dieťa 0 - 5 rokov
  -
  +

O hoteli

Pravú horskú atmosféru neďaleko od Terchovej vo Vrátnej doline si užijete jedine v hoteli Boboty. Užijete si každý okamih v našom hoteli. Robíme všetko pre to, aby pobyty v našom hoteli vo Vrátnej doline splnili aj tie najodvážnejšie predstavy o pokoji a hlavne načerpaní novej energie, ktorú každý od dovolenky očakáva.

 

Vitajte v hoteli Boboty

Snažíme sa, aby sme aktivity a ponuku pobytov prispôsobili každému ročnému obdobiu, v ktorom nás navštívite. V zime sú to akcie s kompletnými balíkmi, ktoré zahŕňajú pobyt so skipasmi v lyžiarskom stredisku Free Time Zone Vrátna. Inokedy sú to rôzne jarné akcie spojené s aktivitami, ktoré nádherné okolie Národného parku Malá Fatra ponúka.
Pretože vieme, že súčasťou oddychu je pokojný, kľudný spánok a čas pre seba, mysleli sme na to pri zariaďovaní našich izieb. Bonusom sú úchvatné výhľady na hrebene Malej Fatry, ktoré pohladia uponáhľanú dušu i telo. Ukážeme vám hory z tej najkrajšej stránky.

K dispozícii je 63 izieb so 140 pevnými lôžkami, 38 prístelkami a 4 detskými postieľkami v izbách a apartmánoch. Vyberať môžete z 1 a 2 posteľových izieb, rodinných izieb, apartmánov. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a WC, TV/SAT. Samozrejmosťou sú aj izby s bezbariérovou úpravou.

Izby situované na sever: 4 jednolôžkové izby bez balkóna, 8 dvojlôžkových izieb, 9 rodinných izieb (2+2 pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb so spoločnou kúpeľňou, WC a balkónom).
V izbách situovaných na sever si môžete užiť výhľad na horský masív Boboty.

Izby situované na juh: 35 dvojlôžkových izieb, 4 dvojlôžkové bezbariérové izby, 4 apartmány (pozostávajú z dvoch dvojlôžkových izieb a dvoch kúpeľní). V izbách situovaných na juh sa z balkóna môžete kochať výhľadom na Národný park Malá Fatra a lyžiarske stredisko.