Najlepšia cena
Garantovaná
 • Počet osôb
  Dospelý
  -
  +
  Dieťa 6 - 11 rokov
  -
  +
  Dieťa 0 - 5 rokov
  -
  +

Lyžovačka vo Vrátnej


Hovorí sa, že na dobré veci sa oplatí počkať. A pre zimnú lyžovačku vo Vrátnej doline to platí obzvlášť. Prežite zimnú rozprávku v samotnom srdci Vrátnej doliny. Keď sneh pokryje vrcholky hôr, zima v Malej Fatre je neopakovateľným zážitkom pre lyžiarov, snowboardistov, freeriderov, skialpinistov i bežkárov.

Ste pripravení snívať? Zatvorte oči a predstavte si zasnežené končiare za oknom. Tichá krajina navôkol a vŕzgajúci sneh pôsobiaci upokojujúco na vašu dušu. Komfortné ubytovanie, lahodné jedlo a horúce drinky. Večer si vymrznutí dopriať wellness. Bazén s panorámou hôr a saunu. A viete, čo je najlepšie? Že také miesto existuje. Hotel Boboty vo Vrátnej doline.

Pár minút autom z hotela Boboty a ste v jednom z najkrajších lyžiarskych stredísk Slovenska. A len pre našich hostí pobyt so skipasom za perfektnú cenu vo Vrátna Malá Fatra. Upravené svahy na vás čakajú až v troch lokalitách. Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Paseky sú perfektné pre najmenších i zdatných lyžiarov. Deti sa vybláznia v detskom parku s kvalifikovanými inštruktormi. Počas sezóny má svoje čaro večerné lyžovanie.

V zime sa nechajte lanovkou vyviesť až do zasneženého kráľovstva hôr Malej Fatry. Najvyššie položený Chleb s prírodným snehom je rajom pre freeridistov, snowboardistov i skialpinistov. Môžete sa rozhodnúť medzi svahom na Snilovskom sedle alebo Oštiepkovou muldou, kde môžete zdolať najstrmšiu čiernu upravovanú zjazdovku na Slovensku. A jarná lyžovačka na Chlebe chutí nezabudnuteľne.

Dobehnite sa presvedčiť, že tá správna stopa vedie krížom-krážom cez Malú Fatru. Beh na lyžiach je tu rovnako nezabudnuteľný ako celý kraj. Na kilometroch bežeckých trás objavíte zákutia s dychberúcimi výhľadmi na majestátne vrcholky hôr. Od čias prvých bežkárov už prešlo veľa zím, ale príroda ostala stále úžasná.

Predstavte si, že na turistických chodníkoch v Malej Fatre ste aj v zime vítaní. Vydajte sa po hrebeni na Chleb alebo Kriváň. Presvedčte sa na vlastné oči, že úchvatné Jánošíkove diery sa v zime menia na nefalšované ľadové kráľovstvo. Časť Dolné diery môžete navštíviť po celý rok. Čarovné sú v každom ročnom období. Voda stekajúca po skalách vytvára originálne ľadopády. V skalných dierach rastú ľadové cencúle tenké ako ihličky či hrubé ako kvaple. Mrazivý vzduch, ticho a ľadová krása navôkol. Koryto potoka pokryté snehom. Mrázik bol naozaj usilovný, keď stvoril takúto nádheru. Mostíky, lávky, reťaze a vodopády sú v zime naozaj rozprávkové.

A na záver vášho pobytu sa vám vôbec nebudeme čudovať, keď sa pre vás Vrátna dolina stane srdcovou záležitosťou.

CHCEM REZERVOVAŤ POBYT