Najlepšia cena
Garantovaná
 • Počet osôb
  Dospelý
  -
  +
  Dieťa 6 - 11 rokov
  -
  +
  Dieťa 0 - 5 rokov
  -
  +

Svadby, oslavy

Je veľa možností ako osláviť najromantickejší deň v živote. Sme si istí, že úžasná poloha hotela Boboty vo Vrátnej doline priam láka k uskutočneniu neopakovateľnej svadby. Okolie hotela tvorí prenádherná kulisa hôr ako stvorená pre jedinečné svadobné fotografie. Magická panoráma končiarov Malej Fatry za oknami hotela. Kľudné a tiché prostredie, kde vo váš svadobný deň nebudete nikým rušený. Pôsobivejšie miesto pre váš veľký deň si nevieme predstaviť.

 

 

 
 

Svadby

Vieme, že každá svadba je unikát. Preto s maximálnou osobnou angažovanosťou pristupuje aj náš tím zamestnancov k plneniu vašich prianí počas celého svadobného dňa. Pozorne počúvame individuálne požiadavky budúcich mladomanželov.
Podľa vašich predstáv pripravíme lahodné jedlo s regionálnymi špecialitami či divinu. Veľkou výhodou svadby v našom hoteli je, že vaši hostia môžu spojiť účasť na svadbe s víkendovým výletom po dychberúcej prírode Malej Fatry a to v každom ročnom období. Zatvorte na chvíľu oči a predstavte si sviatočne vyzdobené stoly vo svetle sviečok, panorámu hôr za oknom, okolo vás všetci, na ktorých vám záleží. U nás sa sny o rozprávkovej svadbe stanú skutočnosťou. Spoľahnite sa, že sa postaráme o ničím nerušený priebeh vášho svadobného dňa tak, aby ste od nás odchádzali len s tými najkrajšími svadobnými spomienkami.

Informácie pre váš svadobný deň:

 • Slávnostné servírované 3-chodové menu
 • Ubytovanie pre svadobných hostí so zľavou
 • Svadobný apartmán na svadobnú noc pre novomanželov grátis
 • Parkovanie zdarma pred hotelom
 • Svadobná sála pre max. 120 hostí s panoramatickým výhľadom a tanečným parketom
 • Príprava miestnosti, rôzne možnosti rozmiestnenia a typov stolov a stoličiek
 • Detský kútik, detské stoličky
 • Darček pre novomanželov – poukaz na pobyt pri príležitosti 1.výročia svadby(o podmienkach získania darčeka Vás oboznámi manažér)

Oslavy

Hotel Boboty je čarokrásne miesto v srdci Vrátnej doliny, kde vám doprajeme vychutnať si rodinné výročia, jubileá či dôležité momenty v živote, ktoré sa majú stať pre vašich blízkych a priateľov nezabudnuteľnými. Nádherné prostredie hotela, panoráma hôr Malej Fatry alebo horského masívu Boboty, ktorú môžete obdivovať z každého okna hotela. Budeme radi, ak u nás zostanete aj na noc. Okolie hotela je ideálne pre výlety, ktoré budú neopakovateľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. Vy si nájdite dôvod na oslavu. My vám ju s nadšením pripravíme.

V prípade akýchkoľvek otázok ako i konkrétnej ponuky pre váš veľký deň sa na vás tešíme na telefónnom čísle +421 (0) 903 266 410 ako i na e-mailovej adrese prevadzka@vratna.sk.