Najlepšia cena
Garantovaná
  • Počet osôb
    Dospelý
    -
    +
    Dieťa 6 - 11 rokov
    -
    +
    Dieťa 0 - 5 rokov
    -
    +

O reštaurácii

Presvedčte sa, že naša kuchyňa je lahodná, plná fantázie a chutí. Veľký dôraz kladieme na to, aby sa na váš stôl dostali len jedlá vytvorené z čerstvých sezónnych surovín z okolitých lesov, pasienkov a záhrad.

 

Špeciality terchovskej kuchyne

V našom menu s istotou nájdete špeciality terchovskej kuchyne. Vieme, že naši hostia chcú v kraji Jánošíka ochutnať predovšetkým tradičné domáce pochúťky ako bryndzové halušky, pirohy alebo domáce šúlance s makom.

Lahôdky z diviny

Lahôdky z diviny sú to, na čo sme v našom jedálnom lístku nesmierne pyšní. Veď čo by to bol za hotel v horách bez tejto pochúťky. Dávame si pri ich príprave maximálne záležať, aby bol výsledok dokonalý. Jedálny lístok hotela Boboty je plný tých najlepších dôvodov, prečo neodolať – delikátna pečená jahňacinka, jelenie stehno na smotane či domáca zverinová paštéta s cibuľovým džemom.

Každé ráno v horách je nádherné. Aby bol i deň krásny a plný energie, čokoľvek už naši hostia majú v pláne – v lete horské túry či len potulky po okolí, v zime zdolávanie lyžiarskych svahov vo Vrátnej doline – so všetkou starostlivosťou si dávame záležať, aby raňajky boli chutné a bohaté – teplý a studený bufet, rôzne druhy čerstvého pečiva, voňavá kávička či čaj.

V letnom období sú večere podávané buď formou servírovaného menu alebo formou bufetu. V zimnom období sú večere podávané zvyčajne formou bufetu, aby si hostia mohli vybrať to najlepšie podľa momentálnej chuti a nálady. Každý večer iná lahodná polievka na zohriatie. Bohatý výber mäsových jedál, ryby, bezmäsité jedlá, pestré prílohy, šaláty, ovocie a pre radosť dezerty a sladkosti.

V našom nápojovom lístku si každý nájde ten svoj drink. Zároveň sa snažíme vymýšľať vždy niečo nové, sezónne – napr. miešané zimné drinky na zahriatie ako grog, punč či slivka.

A teraz si predstavte, akú nádhernú atmosféru bude mať svadba či oslava v našej reštaurácii. V lete nádherné výhľady na majestátne zelené hrebene Malej Fatry. V zime so zatajeným dychom sledovať srnky, ktoré chodia ku krmelcu až skoro k oknám reštaurácie. Výhľady jedna rozprávka v každom ročnom období!

Prajeme skvelú chuť a ničím nerušené nádherné výhľady!