Najlepšia cena
Garantovaná
 • Počet osôb
  Dospelý
  -
  +
  Dieťa 6 - 11 rokov
  -
  +
  Dieťa 0 - 5 rokov
  -
  +

Svadby


Viete, že ste našli toho pravého a je vám jasné, že spolu chcete stráviť zvyšok života? Sú vašou láskou hory, lesy a krásna príroda? Ak ste bez váhania odpovedali ÁNO, tak čítajte ďalej. Každý pár má svoje vlastné sny, ktoré si chce splniť. Každý má svoje miesta, kde sa cíti dobre. Potom nie je tak ťažké vybrať miesto pre váš svadobný deň. Svadba je jedným z najvýnimočnejších dní v živote. Preto si zaslúži výnimočné prostredie, výnimočnú starostlivosť a originalitu. Srdečne vitajte v hoteli Boboty vo Vrátnej doline.

Viete, čo je pri plánovaní svadby najdôležitejšie? Zachovať si zmysel pre humor a zdravý nadhľad. A ak potrebujete pomoc, jednoducho o ňu požiadať. Ako sa hovorí, nikto učený z neba nespadol. Vaša svadba v hoteli Boboty pre nás začína omnoho skôr, než prídu hostia. A to dokonalým prípravami.

Každá jedna minúta musí byť podľa vás. Pre nás je vaša svadba mimoriadnym okamihom. Budeme starostlivo dohliadať na to, aby sa váš svadobný sen stal skutočnosťou. Vaša svadba. Vaše pravidlá. Vžijeme sa do vašich predstáv. Budeme sa spolu rozprávať, zisťovať vaše priania a zariaďovať váš veľký deň. Musíte žiariť spokojnosťou. Poplakať si od dojatia. A baviť sa.

Skúste si predstaviť, aké jedinečné budú fotografie vo vašom svadobnom albume s neopakovateľnou kulisou hôr Malej Fatry. Krásne fotky povedia i po rokoch viac než tisíc slov. A verte, že svadba v hoteli Boboty nebude mať chybu. V každom ročnom období. Areál hotela sa v lete stane miestom oslavy vašej lásky pod holým nebom. V zime rozprávkovo zasnežená okolitá krajina a vy dvaja medzi vločkami snehu. A čo poviete na slnkom prejasnené a zafarbené listy jesene, ktoré budú len umocňovať všetky tie neopakovateľné chvíle?

Každá nevesta túži po tom, aby jej deň D bol perfektný. A to sa netýka len počasia, krásnych šiat a výzdoby, ale aj jedla. A viete si predstaviť, koľko receptov a nápadov pre vašu svadobnú hostinu sa skrýva v našej kuchyni? Lahôdky, ktoré potešia vás aj vašich blízkych. Všetci pri jednom stole. A svadobné menu, ktoré je lákavé na pohľad. A ešte lepšie chutí.

Počasie a svadby. To je večná téma a my sme sa pri nejednej svadbe zas a znovu presvedčili, že je úplne jedno, či počasie nakoniec vyjde alebo nevyjde, pretože keď vidíme toľko úsmevov na jednom mieste, vždy si spokojne povzdychneme, že to nie je o počasí, ale ako vždy o ľuďoch. A my si to veľmi radi každou svadbou v hoteli Boboty vždy znovu pripomíname.

Verte, že najkrajšie spomienky vznikajú v momente, keď nielen váš rozprávkový svadobný deň, ale celý víkend už ako novomanželia strávite v našom hoteli so svojimi najbližšími. S vašimi hosťami si starosti robiť nemusíte. Môžu sa tešiť spolu s vami. Ubytovanie v komfortných izbách. Pre novomanželov krásny apartmán. Relax centrum pre chvíle oddychu. Pretože svadobným dňom sa nič nekončí. Všetko len začína.

Zažite u nás svadbu, ktorá sa všetkým vryje pod kožu. Váš veľký deň sa musí vydariť tak, aby ste si s nadsázkou mohli povedať, že takúto svadbu by ste si priali ešte raz v živote zažiť. Prajeme krásny začiatok a tešíme sa na spoločné chvíle s vami.