Najlepšia cena
Garantovaná
 • Počet osôb
  Dospelý
  -
  +
  Dieťa 6 - 11 rokov
  -
  +
  Dieťa 0 - 5 rokov
  -
  +

Teambuilding


Je perfektné, keď váš tím ťahá za jeden povraz. A to doslova. A ak aj nie, nič nie je stratené. O dôvod viac na teambuilding v hoteli Boboty. Je jasné, že budovanie tímu je úlohou manažéra. Ale to vôbec neznamená, že všetku prácu musíte odviesť len vy. Dobrý manažér vie, na koho sa s organizáciou teambuilduingu obrátiť. A čo od neho chcieť.

Váš tím môže fungovať dobre a byť perfektne zohratý. A predsa nikomu nezaškodí raz za čas vypadnúť mimo firmu. Pretože nielen prácou, ale i zábavou je človek živý, za dverami kancelárie nechajte aspoň na chvíľu hektiku pracovného dňa. Preto je pri teambuildingu lepšie členov tímu odviesť ďalej od ich domova. Niekde, kde to nepoznajú.

Hotel Boboty - to nie je len komfortné ubytovanie vo Vrátnej. Večer zaslúžený relax vo wellness centre či masáže. Bazén s nádherným výhľadom. Okolité majestátne hrebene Malej Fatry sa núkajú pre rôzne aktivity, ktoré sú nielen dobrodružstvom, ale hlavne podporia tímového ducha.

Predstavte si, že aj my sme tím. Tím, na ktorý sa dá spoľahnúť. Všetko, čo chcete vašim kolegom dopriať, vieme zabezpečiť. Vy najlepšie poznáte svojich ľudí. My zase vieme, ako zrealizovať vaše nápady a predstavy. Nielen sľuby, ale hlavne referencie a spokojnosť firiem, ktorých teambuldingy sme s nadšením a úspešne zvládli, sú najlepšou referenciou pre náš hotel.

Terchovský večer s terchovskou muzikou spojený s výrobou syrových korbáčikov
Na teambuilding bez hudby ani nepomyslite. Terchovská muzika je to pravé. Do tanca i do spevu. A o zábave už ani nehovoriac. Už i svet uznal, že terchovskí muzikanti sú originál. Teraz ste na rade vy. A na vaše želanie dorazia i na váš teambuilding. A čo by to bola Terchová bez syrových lahôdok. Prezradíme vám, ako vyrobiť vyhlásené syrové korbáčiky. A budeme vám asistovať, aby nielen dobre vyzerali, ale hlavne chutili.

Na zdravie
Znalcom vína sa zavďačíte ochutnávkou s prednáškou someliéra. Uznáte, že dni rýchlo bežia a v práci často medzi sebou komunikujete len cez e-mail. A tak si tie pravé vône a chute neužijete. A viete, ako sa hovorí. Vo víne je pravda. A pre teambuilding to platí dvojnásobne. Poviete si to, čo si potrebujete povedať. A vyrozprávate si to pri víne. Na želanie vášho tímu pripravíme rôzne degustácie. Koľko členov tímu, toľko chutí. Niekto rád medovinu, rum alebo iný alkohol. A fanúšikovia piva sa môžu tešiť na exkurziu do neďalekého pivovaru Vŕšky, kde vám prezradia tajomstvo jeho výroby.

Zimné športové hry
Teambuilding a zima vo Vrátnej doline. Perfektná kombinácia. Lyžiarske stredisko Vrátna Malá Fatra skibusom kúsok od hotela Boboty. Zážitok pre lyžiarov, snowboardistov, freeriderov, skialpinistov i bežkárov. Úžasná lyžovačka pre celý tím v objatí hrebeňov Malej Fatry. Je nám jasné, že nie každý vie lyžovať. Jazde na saniach ale neodolá nik. No a o adrenalíne pri jazde na snežných skútroch nikoho nemusíme presviedčať. Pre tých, ktorí doteraz sledovali lyžiarsky svah len spoza okna bufetu, vieme zabezpečiť lyžiarske alebo snowboardové kurzy. A na cestu domov vám pribalíme aj nadšenie pre tento šport.

Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé pre váš tím, neznamená to, že sa to nedá zorganizovať. Práve naopak. Ak máte vlastné tipy a nápady na zaručene vydarený teambuilding sem s nimi.