Najlepšia cena
Garantovaná
 • Počet osôb
  Dospelý
  -
  +
  Dieťa 6 - 11 rokov
  -
  +
  Dieťa 0 - 5 rokov
  -
  +

Masáže

Po aktívnom dni dobre padne uvoľňujúca masáž (regeneračná, klasická či športová) alebo liečivá akupresúra a termoterapia s blahodarnými účinkami na svaly a krvný obeh, nervový systém a látkovú výmenu.

 

 

Ponúkame nasledovné druhy masáží:

Športová masáž je druh klasickej masáže pre športovcov alebo osoby podávajúce náročné fyzické výkony. Masáž je žiadaná najmä u športovcov na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži.

Klasická masáž je najviac využívaná masáž, má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese , depresiách, poúrazových a pooperačných stavoch. Tiež je vhodná pre ľudí, ktorí problémy zatiaľ nepociťujú. Táto masáž je ideálna nielen pre telo, ale aj pre psychickú pohodu. Pomáha zbavovať sa vnútorného napätia.

Relaxačná masáž prináša uvoľnenie a podporuje naše zdravie. Pozostáva z hladenia na mäkké tkanivo celého tela. Cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie a hĺbkového uvoľnenia.

Medová masáž je pohodlný spôsob detoxikácie organizmu. Odstraňuje toxicity z liekov, potravín, vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie samo vylúčiť. Je vynikajúcou relaxačnou, detoxikačnou a ozdravnou metódou, ktorá zanechá v človeku pocit ľahkosti, čistoty a osvieženia.

Cena masáží: 14 € / 30 min., 28 € / 60 min.