a man and a child on a red bike in a field
Leto vo Vrátnej

Leto vo Vrátnej

  • Zažite adrenalínovú jazdu na horských trojkolkách v našom Aktivity parku v lokalite Paseky.Celková dĺžka trasy je približne 600 m a je navrhnutá tak, aby poskytovala ideálnu kombináciu rýchlosti a zároveň bezpečnosti. Jedna jazda trvá približne 3-4 minúty. Na začiatok trate vás vyvezie vlek Leitner so špeciálne navrhnutými úchytmi na trojkolky.
  • Výnimočný bikepark s dvoma vynovenými trailami a novou skill zónou v nádhernom prostredí Vrátnej doliny v Krivánskej Malej Fatre. Naše traily sú stavané tak, aby ste si užili každý jeden meter trate.
  • Vyskúšajte našu novú zábavnú letnú aktivitu - tubing! Je to jazda na nafukovacích kolesách po špeciálne upravenej trati na kopci. Dráha je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu rovnováhu medzi adrenalínom a zábavou. Do štartu dráhy sa vyveziete usadení v kolese pomocou vleku. Celková dĺžka trate meria cca 100 m.
  • Prežite vzrušujúci zážitok skákania do výšok na našej bungee trampolíne. Naša bungee trampolína vám umožní vyskúšať akrobatické skoky, saltá a obraty.
  • Zaskáčte si na megatrampolíne o rozmeroch 9×9 m. Vie to byť aj dobrý balančný tréning, saltá sa tu však kvôli bezpečnosti nerobia. Najlepšie je, že vyskákať sa tu vedia aj dospelí, tak už len sa vyzuť a hor sa na trampolínu!