Eventy

kongresova-miestnost-velka4 ČÍTAJ VIAC

KONGRESY & SEMINÁRE

Hotel Boboty vo Vrátnej doline nielen ponúka, ale dokáže i kompletne zabezpečiť spojenie pracovných aktivít a príjemne stráveného času v horách. Presvedčte sa, že sa jedná o jedno z najlepších miest pre usporiadanie kongresov, konferencií či školení nie iba v Terchovej, ale aj na celom Slovensku.

wedding ČÍTAJ VIAC

SVADBY

Je veľa možností ako osláviť najromantickejší deň v živote. Sme si istí, že úžasná poloha hotela Boboty vo Vrátnej doline priam láka k uskutočneniu neopakovateľnej svadby. Okolie hotela tvorí prenádherná kulisa hôr ako stvorená pre jedinečné svadobné fotografie. Magická panoráma končiarov Malej Fatry za oknami hotela. Kľudné a tiché prostredie, kde vo váš svadobný deň nebudete nikým rušený. Pôsobivejšie miesto pre váš veľký deň si nevieme predstaviť.

celebration

OSLAVY

Hotel Boboty je čarokrásne miesto v srdci Vrátnej doliny, kde vám doprajeme vychutnať si rodinné výročia, jubileá či dôležité momenty v živote, ktoré sa majú stať pre vašich blízkych a priateľov nezabudnuteľnými. Nádherné prostredie hotela, panoráma hôr Malej Fatry alebo horského masívu Boboty, ktorú môžete obdivovať z každého okna hotela. Budeme radi, ak u nás zostanete aj na noc. Okolie hotela je ideálne pre výlety, ktoré budú neopakovateľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. Vy si nájdite dôvod na oslavu. My vám ju s nadšením pripravíme. V prípade akýchkoľvek otázok ako i konkrétnej ponuky pre váš veľký deň sa na vás tešíme na telefónnom čísle +421 (0) 903 266 410 ako i na e-mailovej adrese prevadzka@vratna.sk.

a person working on the laptop ČÍTAJ VIAC

TEAMBUILDING

Základom úspešného teambuildingu je skvelé miesto, jedlo a program. Všetky tieto ingrediencie vytvoria nezabudnuteľný spoločný zážitok. Hotel Boboty spĺňa všetko. Poloha hotela priamo v nádhernej Vrátnej doline zaručí, že aspoň na chvíľu zabudnete na bežné pracovné povinnosti. Prostredie hotela, kde môžete odvšadiaľ obdivovať končiare a úžasnú prírodu Malej Fatry prispeje k pohodovej atmosfére celého podujatia.