kongresova-miestnost2
KONGRESY & SEMINÁRE

KONGRESY & SEMINÁRE

KONGRESY & SEMINÁRE

Pre školenia, kongresy a konferencie je k dispozícii konferenčná sála s kapacitou 100 miest, ktorá je vybavená najmodernejšou profesionálnou audiovizuálnou technikou. Priľahlé priestory slúžia na prácu v menších skupinách s kapacitou 10, 12, 20 a 50 miest. Izby s balkónom poskytujú okrem očarujúceho pohľadu aj možnosť pripojenia
na internet, čo určite ocení každý účastník.

Podľa vašich predstáv a požiadaviek vieme zostaviť jedálny lístok a program podávania jedál. Večere pripravujeme klasickou formou švédskych stolov, ale výnimkou nie je ani grilovanie na terase, opekanie prasiatka, večera podávaná ako candle light dinner s degustáciou kvalitných vín.
Na vaše školenia či konferencie v hoteli Boboty čaká niekoľko typov konferenčných miestností. Náš tím je pripravený pomôcť vám s ich úpravou tak, aby ste sa cítili maximálne komfortne a všetko bolo v súlade s vašimi firemnými predstavami o úspešnom priebehu akcie. Sme si istí, že večer po školení či konferencii oceníte možnosť oddýchnuť si v našom Relax centre s bazénom, saunou a nádhernou panorámou hôr za oknom.

Neoddeliteľnou súčasťou kongresu či školenia je ubytovanie v izbách, z ktorých sa môžete kochať nádherným výhľadom na okolité končiare Malej Fatry. Samozrejmosťou v našom hoteli je, že každá izba má pripojenie na internet, čo považujeme obzvlášť pri firemných akciách za nevyhnutnosť.


Okrem toho ponúkame rôzne aktivity:

I keď teambuilding, školenie či kongres sú spojené s prácou, Vrátna dolina sa priam núka na spestrenie pobytu rôznymi neformálnymi programami, ktoré dokážeme na mieru zabezpečiť - výlety po okolí, športové hry s profesionálnymi inštruktormi alebo klasický športovo - relaxačný program v hoteli.

Relaxačný deň v hoteli
sauna, bazén, masáže, biliard, stolný futbal, stolný tenis.
Všetko ostatné nechajte na naše nápady a fantáziu.

Športový deň
Letná turistika, zimná turistika, cykloturistika, jazdectvo, rafting, kombinované súťaže, jazdy na profikolobežkách.
Folklórny deň
Terchovská muzika, tradičné ľudové tance, ľudový zabávač.
Zábavný večer
DJ, karaoke, spoločenské tance, ohňová show.